Ekonomi

Param, dünyanın önde gelen fintech şirketi Thunes’un İstanbul’da gerçekleştirdiği Destination Stars etkinliğine katıldı

Türkiye’de fintech kesimine öncülük yapan Param, İstanbul’da düzenlenen Destination Stars aktifliğinin iştirakçileri ortasında yer aldı. Global ödeme ağı altyapısıyla dünyada fintech kesiminde kıymetli bir pozisyonda bulunan Thunes tarafından düzenlenen aktiflik, tecrübelere ve bölümün oyuncularını bekleyen yeni fırsatlara odaklandı.

Param tarafından yapılan açıklamada, Destination Stars aktifliğine katılmanın heyecan verici bir gelişme olduğu belirtilirken şu bilgilere yer verildi:

“Bu değerli aktiflik, bölgemizdeki e-cüzdan hizmet sağlayıcıları ve finans kurumları üzere MTO’larla uluslararası ortaklıklarımızı yoğunlaştırmak için yaptığımız son çalışmaları takip etti. Dünya genelinde dijital ödeme hizmetlerinde pazar lideri ve tercih edilen bir partner olan Thunes, 2016’dan beri faaliyet gösteriyor. Param müşterilerinin, Thunes’un 130 ülkeyi kapsayan ödeme ağından yararlanarak, bu ülkelerdeki banka hesaplarına ve dijital cüzdanlara anında memleketler arası transfer yapabilmesi için çalışıyoruz. Param, Thunes’un mevcut finans ağı için Türkiye pazarını da açacak. Thunes’u, Türkiye’de ağırlamaktan heyecan duyuyoruz!”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu