Haber

TSYD Eskişehir Emre Özbayer’i ağırladı

ESKİŞEHİR (İGFA) – Toplantı öncesi TSYD Eskişehir Şubesi Lideri Sadi Seda, Eskişehirli teknik yöneticilerle Eskişehirspor’un içinde bulunduğu tehlikeli bölgeden uzaklaşarak ilkyarı sonunda üst sırlarda yer alacağına inandığını söyledi.

Eskişehirspor Teknik Yöneticisi Emre Özbayer, “Biz bu oyuncu grubunun üzerine kesinlikle koyabileceğimizi düşünüyoruz. Bir şeyleri gösterdik, üzerine daha fazla koyacağız. Skorlar da bizi desteklediği zaman bu büyük camiayı hak ettiği yere getirmek için hep birlikte bir adım atmış olacağız” dedi.

Özbayer, şunları kaydetti: “Çok daha iyisini yapabilecek bir kapasitemiz var” tamam, genç olabiliriz ancak çok daha uygununu yapabilecek bir kapasitemiz var. Bunu alana yansıtmak için uğraş ediyoruz.

Biz bu oyuncu kümesinin üzerine katiyen koyabileceğimizi düşünüyoruz. Bir şeyleri gösterdik, üzerine daha fazla koyacağız. Skorlar da bizi desteklediği vakit bu büyük camiayı hak ettiği yere getirmek için daima birlikte bir adım atmış olacağız. “Kulübümüz, bulunduğu yeri hiç hak etmeyen bir kulüp” Taraftar, geçen haftaki Amasyaspor maçından sonra bütün Türkiye’nin gündemindeydi. Kulübümüz, bulunduğu yeri hiç hak etmeyen bir kulüp… Eskişehirspor, yalnızca Türkiye değil, dünya genelinde bir kulüp. Mazisi çok büyük, esaslı bir camia… En son Yomraspor maçında yaşanan taraftarla oyuncu kümesinin ve topluluğun bütünleşmesi bizim için kesinlikle çok itici bir güç…

TSYD Şube Lideri Sadi Seda da verdiği bilgilerden ötürü Teknik Yönetici Emre Özbayer ve Kaleci Antrenörü Engin Yıldız’a ve tesislerini TSYD üyelerine açan Gürdal Abacı’ya teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu